Logo teapp planer

To sposób na sprawniejsze zarządzanie instytucją kultury. Aplikacja służy do planowania harmonogramów działania (repertuarów, planów pracy), zarządzania zespołem oraz ewidencjonowania rzeczy i sprzętów związanych z wydarzeniami.

Ilustracja dla teapp planer

co wyróżnia teapp PLANER

 • Ikona palmy
  Zarządzanie zajętościami

  Wprowadź do systemu pracowników i ustal ich role w systemie. Możesz określić, w jakich dniach/godzinach pracownicy nie będą dostępni albo dać im możliwość dodawania zajętości samodzielnie.

 • Ikona kalendarza
  Planuj repertuar

  Zaplanuj repertuar, korzystając z wygodnego kalendarza, który wykorzystuje bazę spektakli. Stworzysz plan całego miesiąca w 5 minut. Tworząc w planerze, dostaniesz informację o takich rzeczach jak brak dostępności osoby lub rzeczy (np. projektora) w danym czasie, nakładaniu się wydarzeń wykorzystujących te same zasoby, o koniecznym montażu scenografii przed wydarzeniem.

 • Ikona udostępniania
  Udostępniaj plany do akceptacji

  Stworzony plan/harmonogram możesz udostępnić odpowiednim grupom w celu ich akceptacji przed publikacją. Dla przykładu: wysyłasz plan do akceptacji do dyrekcji, dostajesz akceptację i przesyłasz plan do akceptacji do zespołu artystycznego, wszyscy zapoznali się z planem. Publikujesz plan dla publiczności, a zespół otrzymuje szczegółowy plan pracy.

 • Ikona ustawień strony
  Zarządzaj stroną internetową

  Wprowadzając dane do teapp planer możesz pominąć dodawanie tych samych informacji w kilku miejscach. Automatycznie możesz opublikować dane o spektaklu, aktorze czy też opublikować repertuar na nowy miesiąc – klikając tylko jeden przycisk.

 • Ikona kurtyny
  Planuj całą pracę artystyczną

  Funkcjonalności nie ograniczają się tylko do planowania repertuaru. Możesz bezproblemowo zaplanować cały proces pracy artystycznej, np. układać „dwutygodniówki”.

 • Ikona dzwonka
  Powiadamiaj wszystkich co trzeba

  Za pomocą teapp planera możesz wysyłać spersonalizowane informacje o planie pracy do każdej osoby w instytucji. Każdy może mieć swoje konto w systemie i z niego dowiadywać się, jaki jest jego plan. Możesz też powiadamiać pracowników e-mailami o opublikowaniu planu pracy, akceptacji zajętości, itp. aktywnościach systemu.

 • Ikona wykresu
  Analizuj sprzedaż i zyski

  Wprowadź dane o frekwencji danych spektakli i estymuj zyski instytucji. Na bieżąco monitoruj sprzedaż, korzystając z przystępnych wykresów i analiz przygotowanych i spersonalizowanych pod sprawozdawczość Twojej instytucji.

szybkość wdrożenia w instytucji

Od podpisania umowy do udostępnienia teapp PLANER potrzebujemy kilka dni roboczych. Pamiętaj, że system trzeba uzupełnić danymi: scen, pracowników, wydarzeń – uzupełnienie danych może się odbywać po Twoje stronie, ale możemy Ci w tym pomóc.

Masz teapp CMS?Większość danych już mamy w systemie, po podpisaniu umowy potrzebujemy tylko kilka godzin na aktywowanie Twojej instytucji dostępu do teapp PLANER.

integracje

 • Ikona certyfikatu i oka
  Podgląd planów instytucji

  Współpracujesz z innymi instytucjami i chcesz planować wydarzenia tak by nie nakładały się na siebie Wasze wydarzenia, koniecznie skorzystaj z tej integracji.

 • Ikona znaczników
  Jeden pracownik w kilku instytucjach

  Masz pracownika, który pracuje w różnych instytucjach? Za pomocą jego zewnętrznego kalendarza możesz rezerwować jego czas. Integracja odbywa się z pracownikiem, nie z innymi instytucjami.

 • Ikona dokumentu i przycisku udostępniania
  Sprawozdawczość dla organizatora

  Wysyłaj sprawozdania do organizatora jednym kliknięciem bez mozolnego wypełniania tabelek.

tak wygląda system

Logiczny układ treści i hierarchii treści w systemie w nowoczesnej formie graficznej

Elementy interface można dostosować pod prywatne oczekiwania użytkownika oraz jego role w systemie

Intuicyjne rozmieszczenie treści oraz widok RWD (tak możesz zarządzać instytucją ze smartphona)

rozwój aplikacji

Aplikacja jest ciągle rozwijana i mamy na nią bardzo dużo pomysłów, z którymi chętnie się z Tobą podzielimy podczas miłej rozmowy. Masz jakiś pomysł na funkcjonalności, które rozwiną teapp PLANER – jesteśmy do Twojej dyspozycji!